background - Lindsay Lohan prohrála soudní spor s tvůrci GTA V
Lindsay Lohan prohrála soudní spor s tvůrci GTA V

Lindsay Lohan prohrála soudní spor s tvůrci GTA V

2. 09. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
5 min čtení

Možná se k vám donesla zpráva, že Lindsay Lohan, známá (v současnosti spíš už neznámá) americká herečka v roce 2014 zažalovala tvůrce GTA V – společnost Take-Two Interactive Software, které patří studio Rockstar Games. A to konkrétně kvůli tomu, že vývojáři prý měli využít její osobu jako předlohu epizodní herní postavy Lacey Jonas (což byla herečka, která v GTA V žádala hlavní protagonisty, aby jí pomohli uniknout pronásledovatelům z bulvárního tisku). Aby toho nebylo málo, tak Lindsay Lohan rovněž prohlašovala, že vývojáři si přivlastnili její image, když vytvořili postavu blond ženy v červených bikinách, kterou všichni známe z loading screenů. (viz obrázek níže).

Je nad slunce jasné, že takové obvinění je zcela směšné, ale i tak soudu trvalo skoro dva roky, než celý případ smetl ze stolu a onu žalobu označil za neopodstatněnou (soudní výrok vešel v platnost 1. září 2016). Díky bohu alespoň za to, trocha logiky v jinak šíleném světě ještě je.

Pokud vás zajímá, proč se Lindsay Lohan vůbec do tohoto procesu pouštěla, tak je celkem bez diskuze, že se tato herečka jen snažila zviditelnit. Upřímně řečeno, do filmů už jí dlouho nikdo neobsadil (což není divu, protože Lindsay nikdy moc talentem neoplývala) a její opakované drogové eskapády už lidi přestaly zajímat. Je pravda, že jakousi pozornost jí to skutečně přineslo, ale rozhodně ne takovou, jakou by čekala. Místo podpory se jí dostalo akorát výsměchu a jen tak mezi námi, já jí to ponížení docela přeju (za blbost se holt platí). Do budoucna nezbývá než doufat, že se Lindsay Lohan vrátí zase k drogám a nechá herní scénu na pokoji.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background