background - Spojení Facebooku a Unity
Spojení Facebooku a Unity

Spojení Facebooku a Unity

4. 09. 2016
Robin Oleksink
0 obrázků
3 min čtení

O nových platformách jsou zmínky skoro pořád. Nyní jsou informace, že Facebook se spojí s Unity, jedním z největších vývojových platforem na světě. Chtějí tak vytvořit novou herní PC platformu. Příchází tak s přibližně 650 miliony potencionálními hráči.

Unity

Nová herní platforma má prý sloužit jako nástroj, výhradně pro vytváření her na Facebooku. Unity prý také hledá způsob, jak pro své vývojáře zajistí, aby mohli své hry propagovat na sociálních sítích, bez hostingové služby třetí strany.

Vedení společnosti Unity Technologies říká, že vývoj je jen část problému, spojením se s Facebookem tak mohou docílit toho, aby vývojáři získali úspěch, jaký si zaslouží.

Uvádí se, že facebook zaplatil více, než 250 miliard dolarů webovým vývojářům her. Hry jako Clash of Clans, Candy Crush Saga mají v průměru 50 milionů hráčů každý měsíc.

CCS

CoC

Spojení těchto dvou velikánů je rozhodně dobrá zpráva pro vývojáře, kteří tak budou oceněni za svou práci.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background