background - Mód Redux pro GTA V zcela mění vizuální stránku hry
Mód Redux pro GTA V zcela mění vizuální stránku hry

Mód Redux pro GTA V zcela mění vizuální stránku hry

7. 09. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
4 min čtení

Je to jako byste právě prodělali laserovou operaci očí a přestali vidět svět rozmazaně. Asi takhle by šel popsat rozdíl mezi originální hrou a Redux módem, který konečně dostal oficiální datum vydání.

Kromě obligátních věcí jako světelnost, či stíny upravuje Redux i drobnější detaily – určitě si všimnete vylepšeného povrchu objektů (včetně silnice) lepšího zpracování postav, krve, vegetace a... v podstatě by se dalo říct, že mód předělává prakticky každý vizuální aspekt. A k tomu si ještě připište, že Redux obsahuje 4K textury. Inu, bude se na co koukat.

Dobrá zpráva je, že Redux nežere tolik výkonu, kolik by se mohlo zdát. Podle oficiálních stránek módu byste jej prý měli být schopní utáhnout, pokud vám základní hra na vašem PC běhá bez problémů alespoň kolem 50 FPS – Redux prý způsobuje snížení FPS o 5 až 20 bodů (v návaznosti na výkonu vašeho stroje), což není tak velká daň. Další požadavky na provoz módu najdete zde.

Redux vychází 16. září 2016.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background