background - Conor McGregor a nové Call of Duty
Conor McGregor a nové Call of Duty

Conor McGregor a nové Call of Duty

11. 09. 2016
Robin Oleksink
0 obrázků
5 min čtení

Nové Call of Duty je za rohem a máme pro Vás nějaké novinky.

Conor McGregor , velká hvězda UFC a miláček Irských občanů. Ve hře UFC od EA Sports je snad každému jasné, že se objevil. Nyní je ale nejnovější součástí nového Call of Duty: Infinity Warfare. Conor není jedinou slavnou osobností, která bude vystupovat v novém CoD, ale i známý britský herec ze série Game of Thrones, Kit Harington se zde objeví.

Kit

Conor

Bylo potvrzeno, že Conor bude mít klíčovou roli v připravované hře. Ještě není uplně jasné, jakou roli bude přesně mít, ale vývojáři s ním a hrou mají velké plány, nejen kvůli tomu, že je ikonickou postavou posledních let.

Making

Call of Duty je nejúspěšnější herní série v historii videoher a tak bude zajímavé sledovat, jak se slavní lidé prosadí v takovéto hře. Conorova popularita rozhodně napomůže prodeji nového Call of Duty, což určitě byl jeden z důvodů, proč vývojáři chtějí, aby vystupoval ve hře.

Jeden z dalších důvodů je určitě ten, aby hra nabídla něco lepšího, novějšího a zajímavějšího než nové Battlefield 1, které je hráči hodnoceno mnohem více kladněji, než nové CoD.

Vývojáři tak chtějí využít známé tváře pro povznesení této hry. Nápad je to vskutku zajímavý a uvidíme jak zaujme herní komunitu.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background