background - Rockstar a nový remaster?
Rockstar a nový remaster?

Rockstar a nový remaster?

11. 09. 2016
Robin Oleksink
0 obrázků
4 min čtení

Majitelé PC sestav, kteří milují divoký západ si určitě pamatují, jak před několika lety byla hra Red Dead Redemption slibována i na PC. Avšak jak šel čas, hra stále nepřicházela. Hned několik internetových serverů poskytlo informace, že se Red Dead Redemption chystá v předělané verzi a to pro PC, PS4 a Xbox One.

Wild

gaeme

Na internetu koluje přesně to, že korejská stránka Gamefocus oznámila Remaster této hry a to díky důvěryhodným informátorům ze Severní Ameriky a Asie. Oznámení této verze by mělo proběhnout 7. listopadu na konferenci PlayStation Meeting, kde mimo jiné Sony odhalí PlayStation 4 Slim a také odhalí několik zajímavých informací o novém PlayStation 4 Neo. No nechme se překvapit, co vše pro nás přichystali.

Studio Rockstar Games se nechalo před nějakým časem slyšet, že chystá několik zajímavých novinek, které brzy představí. Uvidíme, zda studio mělo na mysli i remaster této hry Red Dead Redemption. Nebo bude pokračování? Další díl této a nejen této hry, ale možná i mnoha dalších. Je také velice pravděpodobné, že vývojáři mají zcela nové projekty. Nové či remaster hry Red Dead Redemption by potěšilo mnoho hráčů.

Jak je na tom Red Dead Redemption u Vás?

Chci na PC
Chci na PS4
Chci na XboxOne
Nechci hrát
Celkem hlasů: 158
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background