background - Ne, 4K updaty na PS4 Pro BUDOU zdarma
Ne, 4K updaty na PS4 Pro BUDOU zdarma

Ne, 4K updaty na PS4 Pro BUDOU zdarma

11. 09. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
3 min čtení

Krátce po oficiálním odhalení PS4 Slim a PS4 Pro se objevily informace, že Sony budou chtít zpoplatnit upadaty pro vylepšení her na PS4 Pro (vyšší rozlišení, vyšší framerate aj.) a stejně tak prý budou chtít peníze za HDR updaty na klasickém PS4 (HDR = lepší vizuální stránka hry).

Není známo, odkud se tato informace vzala, ale společnost Sony už předtím oficiálně dementovala, že by po hráčích chtěla peníze navíc. Update her bude probíhat stejným způsobem, jako stahování patchů a ačkoliv je to práce navíc, tak se to započítává jako „údržbářská“ činnost, za kterou jsou už herní vývojáři placeni tak jako tak. A vůbec, z čisté logiky – kdyby Sony chtěli poplatky za 4K, tak by si tím uřízli větev na které sedí, protože s takovými podmínkami by si PS4 Pro nikdo koupit nechtěl.

Takže znovu opakujeme, pokud zvažujete nákup PS4 Pro, tak vás vylepšení vašich her nebude nic stát.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background