background - Ubisoft rozdává The Crew
Ubisoft rozdává The Crew

Ubisoft rozdává The Crew

12. 09. 2016
Patrik Hlaváček
0 obrázků
3 min čtení

Už je tomu 30 let, co pět bratrů Gillemotových založilo společnost Ubisoft a dohodli distribuci her například pro EA. V roce 1994 otevřeli své první vývojářské studio. Dnes se Ubisoft drží mezi předními vydavateli AAA her.

A právě k výročí založení firmy v roce 1986 se rozhodl Ubisoft, že daruje každý měsíc zdarma jednu hru. Někteří tak vlastní Prince of Persia: The Sands of Time, první díl Splinter Cellu a nebo plošinovku Rayman Origins.

Od 14. září přichází další hra zcela zdarma. Hra byla vydaná v roce 2014 a spadá pod závodní žánr a jak již napovídá nadpis a titulní obrázek, jedná se o hru The Crew a bude obsahovat doposud vydaná rozšíření.

Tato hra, která je některými opěvována a jinými zatracována, bude po celé Září ke stažení na Uplayi. Jakmile si ji přidáte do knihovny her, již vám zůstane!

d

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background