background - Jako první dosáhl v Overwatch levelu 1000
Jako první dosáhl v Overwatch levelu 1000

Jako první dosáhl v Overwatch levelu 1000

20. 09. 2016
Marek Novotný
1 obrázků
3 min čtení

Jistě jste někdy zaznamenali, že sotva vyšla nějaká hra XY, a týden po vydání už někdo udělal speedrun (co nejrychlejší projití hry). Někdo zase prošel hru ZX na nejtěžší obtížnost bez toho, aniž by byl zabit, což je podle vývojářů nemožné.

Tentokrát tu máme jinou kuriozitu. Jistý hráč Overwatch, vystupující pod přezdívkou Tazzerk, je prvním hráčem, jenž překonal úroveň 1000. Od Blizzardu se mu žádné gratulace nedostalo, neboť poslední avatar se vám otevře až s úrovní 1890. I tak ale můžeme říci, že je to naprosto šílené.

"Hraju tak 16 až 17 hodin denně, mám nahráno přes 1000 hodin," řekl Tazzerk v rozhovoru pro server Eurogamer. Na otázku, co jiného denně dělá, nechtěl odpovědět. "Udělal jsem to, protože mám rád Overwatch a danou výzvu. Nedělám to poprvé. Začal jsem s tím, když jsem věděl, že bych mohl být první."

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background