background - Ubisoft oznámil Assassin's Creed: Ezio Collection
Ubisoft oznámil Assassin's Creed: Ezio Collection

Ubisoft oznámil Assassin's Creed: Ezio Collection

14. 09. 2016
Marek Novotný
0 obrázků
3 min čtení

V poslední době se na internetu začaly šířit informace, že Ubisoft chystá znovuvydání dílů Assassin's Creed, jejižch hrdinou byl Ezio Auditore. Všichni samozřejmě začali jásat, neboť díly z období renesance jsou doposud mezi fanoušky ty nejoblíbenější.

Můžeme zajásat, protože dané informace jsou nyní realitou. Ubisoft opravdu znovu vydá tyto díly v podobě Assassin's Creed: The Ezio Collection. Bohužel to má ale jedno ale: kolekce je mířená pouze na konzole PS4 a Xbox One, o počítačích nepadla zmínka, což je škoda, i PCčkáři by tuto kolekci jistě rádi přivítali. Kolekce vyjde 15. listopadu tohoto roku.

Kolekce nabídne všechny tři hry (Assassin's Creed II, Brotherhood a Revelations), hezčí grafiku než předtím (nejedná se však o remaster) a všechny kampaňové DLC balíčky. Obsažen nebude multiplayer, vývojáři totiž kolekci zamířili pouze a jenom na Eziovo dobrodružství.

Kterou z těchto her máte nejradši?

Assassin's Creed II
Assassin's Creed: Brotherhood
Assassin's Creed: Revelations
Celkem hlasů: 222
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background