background - Nové detaily o hře Death Stranding
Nové detaily o hře Death Stranding

Nové detaily o hře Death Stranding

15. 09. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
7 min čtení

Tajemný výtvor herního virtuóze Hidea Kojimy je teď o drobítek méně tajemný. Na letošní Tokyo Game Show Kojima uveřejnil nové informace – teď už víme, že Death Stranding bude akční titul s otevřeným světem a důraz zde bude kladen především na zapojení hráče do příběhu. Kromě singleplayerové kampaně zde budou i online prvky – tentokrát nejspíše ne ve stylu Metal Gear Online, ale bude se pravděpodobně jednat o jistou formu kooperačního režimu. Stejně tak bude hra podporovat 4K a HDR. Co se týče platforem, tak Death Stranding vyjde zcela jednoznačně na PS4 a pravděpodobně i na PC.

Možná vás zarazilo, že si Kojima dává voraz od stealth žánru, se kterým v rámci série Metal Gear operoval po mnoho let a který vlastně sám v roce 1987 vytvořil a přivedl do herního světa (tehdy se stealth žánru říkalo také tactical espionage action). Nicméně Kojima se dal slyšet, že mu připadá velmi inspirativní série Uncharted a všichni jistě víte, že Uncharted 4: A Thief's End v sobě měla celkem hezky vymyšlený stealth systém (který sice z daleka nedosahoval kvalit Metal Gear Solid V, ale i tak byl zábavný). Dalo by se tedy čekat, že stealth zůstane v Death Stranding implementován jako jedna z možností postupu. Ale to je doopravdy jen spekulace – zdali je to pravda se dozvíme až časem.

Další informace, kterou Hideo Kojima uveřejnil je skutečnost, že si jeho studio už vybralo herní engine, na kterém Death Stranding pojede. Podle některých zdrojů se bude jednat o updatovnaou verzi Sucker Punch engine – na starší verzi tohoto fungovala například hra inFamous: Second Son a ta i po letech vypadá senzačně. Tak uvídíme, jak bude vypadat nová verze

Mimochodem, pokud to nevíte, tak Death Stranding je termín, označující situaci, kdy mořští živočichové najedou na pevninu a zde umírají (stává se to především kytovcům).

A ano, hlavní roli v Death Stranding ztvární herec Norman Reedus, známý například ze seriálu The Walking Dead.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background