background - Buddy systém v Pokémon GO je konečně v provozu
Buddy systém v Pokémon GO je konečně v provozu

Buddy systém v Pokémon GO je konečně v provozu

14. 09. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
4 min čtení

To to trvalo... Nový update v Pokémon GO konečně spatřil světlo světa i v našich končinách. Jedná se o verzi 0.37.0 pro zařízení s Androidem a 1.7.0 pro iOS a kromě klasických oprav přinesl tento update konečně i onen velmi očekávaný buddy systém.

O co v onom systému jde? Je to celkem jednoduché, v menu vašeho trenéra si vyberete pokémona, který se stane vašim parťákem (parťáky je možné kdykoliv měnit, ale když to provedete před ujitím dané vzdálenosti, tak přijdete o kilometry, které jste ušli). Váš parťák se potom objeví vedle vašeho avatara a bude sbírat candies – funguje to podobně, jako líhnutí vajíček – za určitý počet vychozených kilometrů dostanete jeden bonbónek (v závislosti na to, s jakým pokémonem se couráte po světě).

Samozřejmě, každý pokémon má daný jiný počet kilometrů, který je k získání candy potřeba – máme tu tři skupiny a sice jeden, tři a pět kilometrů.

Pokud vás zajímá, který pokémon vyžaduje kolik kilometrů, tak níže vám přikládáme přehledné tabulky:

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background