background - Assassin's Creed slaví 100 miliónů prodaných kopií
Assassin's Creed slaví 100 miliónů prodaných kopií

Assassin's Creed slaví 100 miliónů prodaných kopií

16. 09. 2016
Marek Novotný
0 obrázků
3 min čtení

Světoznámá značka z továren Ubisoftu - Assassin's Creed - dosáhla opravdu pěkného mezníku. Za celou dobu své existence, ani ne za 10 let, se jí prodalo přes 100 miliónů kusů. Pro porovnání: v dubnu 2014 měla série prodáno okolo 73 miliónů kusů. Ubisoft sice nespecifikoval, jak na tom které díly jsou, ale to není dvakrát podstatné.

Logo firmy Abstergo Industries

"Vytvořit Assassin's Creed hru není jednoduchý úkol. Vyžaduje to od mnoha lidí z Ubisoftu kreativitu a těžkou práci. Zařadit sérii mezi ty, které překonaly mezník 100 miliónů prodaných kopií, by se nepovedlo bez těchto týmů, které tuto výzvu všechny ty roku plnily," okomentoval situaci Ubisoft.

Ubisoft mimo jiné dodal, že následující díly ze série budou zajímat jak znalce značky, tak nováčky, kteří zatím s firmou Abstergo nepřišli do styku. Snad se kvalita značky bude stále držet na dobré úrovni.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background