background - Zaklínač obdrží vlastní poštovní známky
Zaklínač obdrží vlastní poštovní známky

Zaklínač obdrží vlastní poštovní známky

19. 09. 2016
Marek Novotný
0 obrázků
4 min čtení

Kdo by v roce 2007, kdy vyšel první díl trilogie Zaklínač, čekal, že za několik let se z této značky stane světová seznace? Vývojářskému studiu CD Projekt RED se podařilo něco úchvatného, za což samozřejmě vděčí otci celé ságy, Andrzeji Sapkowskému.

Popularita Zaklínače však nekončí ani poté, co je Geraltovo dobrodružství definitivně u konce - vyšla GOTY edice a CD Projekt se zaměřuje na svůj další projekt, Cyberpunk 2007. V Polsku se totiž rozhodli, že hodí Geralta na své poštovní známky. Polská pošta vydá vytiskne cca 180 000 těchto známek.

Nejedná se však o první podobný krok ze strany Polska. Když zde byl před několika lety americký prezident Barack Obama na návštěvě, jako dárek mu byl dán Zaklínač 2: Vrahové králů.

Je vidět, že Poláci jsou na svého Geralta hrdí, co nejvíc to jde. A my se jim nedivíme.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background