background - PlayStation Store spustil velkou slevovou akci
PlayStation Store spustil velkou slevovou akci

PlayStation Store spustil velkou slevovou akci

17. 09. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
3 min čtení

Máte-li doma PS3, PS4, nebo PS Vita tak byste měli fofrem upalovat do PlayStation Store, protože Sony spustili obrovskou slevovou akci – tzv. Co-op Sale, při které jsou hry zlevněny o 60% (o 70% pokud jste členy PlayStaion Plus). A to „fofrem“ nepíšeme jen tak pro nic za nic – jako každá jiná slevová akce i tahle nemá dlouhého trvání a končí už 20 září. Tak šupky, pokud vám chybí třeba Dark Souls III, Far Cry 4 nebo Mortal Kombat, tak máte šanci si doplnit sbírku. Akce se ovšem týká mnohem většího počtu titulůna oficiálním PlayStaion blogu najdete kompletní seznam.

Zajímavostí je, že se tato slevová akce týká i filmů, takže pokud si je pořizujete tímto způsobem, tak i tady máte možnost ušetřit.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background