background - Dvouhodinová ukázka hraní Mafia III
Dvouhodinová ukázka hraní Mafia III

Dvouhodinová ukázka hraní Mafia III

18. 09. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
4 min čtení

Pokud stále váháte, jestli si nový díl mafiánské série koupit, či nekoupit, tak odpověď by vám mohl dát extra dlouhý gameplay, který na svém kanále uveřejnil youtuber DanQ8000, uvidíte přestřelky, plížní, tiché eliminace, ničení majetku nepřátelských gangů a popojíždění v autech s občasnými honičkami. A co je hlavní, tak video ukazuje i náplň misí.

Pokud vás zajímá můj skromný názor coby redaktora, tak Mafia III nevypadá zas tak strašně, nicméně mě pořád irituje bizarní fyzikální model a celková, možná až přehnaná, akčnost. Grafika ve výsledku není špatná, ale zase o nějaký zázrak se také nejedná – zejména kapoty vozidel by si zasloužily v plné verzi vylepšit, místy vypadají doopravdy docela hnusně. Hlavní hrdina na mě už od oznámení hry působí vyloženě nesympaticky, zejména v porovnání s Tomem z jedničky a s Vitem ze dvojky, ale tohle se třeba změní, až si Mafii 3 budu moct zahrát.

I přes jistou skepsi si asi hru koupím tak jako tak, ale především z nostalgie, kvůli předchozím dílům.

Mafia III vychází 7. října 2016 a onen dvouhodinový gameplay najdete níže – ovšem musím vás varovat, video ukazuje i příběhové mise, takže POZOR, SPOILERY – NENECHTE SI VYZRADIT PŘÍBĚH a pro jistotu ani NEČTĚTE KOMENTÁŘE POD VIDEEM.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background