background - Infinite Warfare novinky
Infinite Warfare novinky

Infinite Warfare novinky

17. 09. 2016
Robin Oleksink
0 obrázků
4 min čtení

Před nějakou dobou jsme psali, že v novém Call of Duty se objeví UFC fighter Conor McGregor, nebo herec ze série Hry o trůny Kit Harington.

Nyní už víme, jakou roli budou mít v novém díle Infinite Warfare od vývojářů z Infinity Ward, kteří mají nasvědomí CoD 1, CoD 2, celou sérii Modern Warfare a Ghost. Kit Harington zde bude mít roli hlavního záporáka celé hry a Conor McGregor se ujme role kapitána Bradleyho Filliona.

V novém CoD půjde o boj v blízké budoucnosti. Novinkou zde budou úkoly ve vesmíru a Vy se tak budete moci podívat pravděpodobně na Mars, nebo Měsíc. Obrovské vesmírné bitvy, budete ve vesmírných bojových lodích. Kromě vesmíru se samozřejmě bude bojovat i na naší planetě Zemi. Atmosféra vesmírného boje se přenese i do **Multiplayeru, který bude obsahovat základních 12 map a další budou v DLC pro CoD.

ll

space

Pod článkem budete moci kouknout na videa, konkrétně na trailer ze Singlplayeru a Multiplayerový trailer, který vypadá uchvatně, aspoň co se mě týče. Multiplayer bude opravdu zábavná a pestrá část hry.

mp

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background