background - Zadeček na streamu mu vynesl banána
Zadeček na streamu mu vynesl banána

Zadeček na streamu mu vynesl banána

19. 09. 2016
Marek Novotný
0 obrázků
3 min čtení

Nahota na Twitchi je poslední dobou docela problém a Twitch v jejím řešení je velice přísný. S tím mají velké problémy například ženy streamerky, které mají doslova "co ukázat" (if you know what I mean). Už nějaký ten pátek stačí stačí, aby se trochu více ukázal výstřih, a můžete očekávat zprávu o tom, že končíte. A takové ty streamy, kde někdo "údajně" zapomněl vypnout kameru a šel si pustit porno, načež začal masturbovat live, ani zmiňovat nebudeme.

To bylo trochu teorie, teď si to ukážeme v praxi. Jistý Bile-Dani si na svůj Twitch přivedl několik slečen. Všichni už měli něco popito, a jak je známo, alkohol často povzbuzuje. Slečny tedy ukázaly své partie (nutno podotknout, že opravdu pěkné) trochu více, než by se mělo. A ban na sebe nechal dlouho čekat. To je pech, že?

Líbil se ti zadeček slečny?

Ano
První možnost
Druhá možnost
Celkem hlasů: 238
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background