background - Jaký je vlastně remasterovaný Bioshock
Jaký je vlastně remasterovaný Bioshock

Jaký je vlastně remasterovaný Bioshock

24. 09. 2016
Patrik Hlaváček
0 obrázků
6 min čtení

Od vydání prvního Bioschocku uběhlo 9 let a poslední díl přistál na našich počítačích před třemi lety. Na místo dalšího dílu, jsme se dočkali pouze remasterované edice. To by nebyl samozřejmě žádný problém, pokud by se tato verze nepotýkala s problémy.

Důvodem pro vytvoření remasterovaných verzí hry byla pravděpodobně stávající konzolová generace. Všechny hry totiž vyšly pouze na tu předchozí. 2K Games však Bioschock Infinite z roku 2013 považují za dostatečně krásný a moderní, proto žádným vylepšením neprošel a pouze byl vydán na PS4 a XONE. Starší dva díly jsou na tom ovšem jinak.

Bioschock 1 i 2 prošel grafickou úpravou a opravou technických chyb. Tedy měl projít.

Někteří uživatelé na Steamu hlásí, že hra se potýká s technickými problémy. Tyto problémy se však objevovaly i v původní verze hry, tam však byly vyřešeny rozličnými patchy. Hráč Binarygod. uvedl, že musí opět upravit soubory INI. A to pro lepší pohyb myši a lepší grafické možnosti. Detailní nastavení ve hře totiž chybí. Hra obsahuje nastavení pouze rozlišení, základní nastavení pro vyhrazování hran (antialiasing), přepnutí hry do menšího okna a synchronizaci obrazu pro plynulejší vykreslování (vsync).

Tímto však nekončí. Další hráči hlásí zamrzání hry, problémové načítání či dokonce smazání uložených pozic. Velké problémy se však týkají hlavně PC verze, konzolové verze by měly být v pořádku.

„Nedivím se, že hra byla zdarma. Nastavení grafiky je směšné a podpora myši je ještě humornější + to neustálé zamrzání hry. Nejhorší remaster roku,“ píše Zlubby.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background