background - South Park: The Fractured But Whole bohužel odloženo
South Park: The Fractured But Whole bohužel odloženo

South Park: The Fractured But Whole bohužel odloženo

20. 09. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
5 min čtení

Je to smutné, ale spousta zajímavých her se teď dočkalo odložení data vydání. Tedy respektive, smutné je to pro naše současná já – pro hráčskou komunitu jako celek je to dobré, protože – ruku na srdce – je lepší, když hra vyjde později a dokončená, než když vyjde brzo a je to jen nedokončený polotovar (ehm... screw you, Assassin's Creed Unity!)

Bohužel v případě South Parku je velká škoda, že hra nevyšla v původním datu vydání – to jest 6. prosince. A to z toho důvodu, že takto by The Fractured But Whole vyšlo den před finálem 20. sezóny seriálu (která se začala vysílat toto září) a tak fanoušci přijdou o možnost oslavit konec série ve velkém.

Bráno z té lepší stránky, nový herní South Park alespoň nabídne plnohodnotné herní dobrodružství bez bugů a do jisté míry i alternativu k seriálu, takže lidé nebudou muset čekat na další epizody celý rok – jak jistě víte, tak herní podoba South Parku je koncipovaná jako kompromis mezi hrou a seriálem (seriálová grafika a místo cut scén jsou tady animace právě jako v seriálu).

Každopádně South Park: The Fractured But Whole má vyjít v prvním čtvrtletí roku 2017, konkrétní datum bude ještě upřesněno. A tentokrát ve hře nepůjde o fantasy jako v South Park: The Stick of Truth ale o boj superhrdinů – takže se zde objeví legendární Coon and Friends a pochopitelně i Profesor Chaos.

A tady máte ukázku gameplaye:

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background