background - Spekulace o Half-Life 3
Spekulace o Half-Life 3

Spekulace o Half-Life 3

17. 05. 2015
Jiří Gabriel
0 obrázků
15 min čtení

Série Half-Life je nejslavnější a nejznámější herní série od vývojářství Valve. Valve také vytváří i jiné, dost známe herní série, ale k tomu někdy jindy. Tento článek je opět o spekulacích a konspiračních teoriích o Half-Life 3. Takže vše, co si tu přečtete, může být pravda a také nemusí. Doufáme, že se vám tento speciální a spekulační článek bude líbit.

Tak teď k samotným konspiracím. Vzniklo pár diskusí o tom, že Half-Life 3 bude hra fanoušků. Takže výdělky by byly přidávány fanouškovským studiům a fanoušci by mohli změnit celkovou kvalitu hry. Tyhle spekulace nejsou zatím moc známé, ale už se dokonce fanoušci rozmýšlí, jestli si nezaloží účet na darovacím serveru kickstarter. Samozřejmě, že by hra samotná mohla vyjít i jako mód na Half-Life 2, jak se již také fanoušci dohadovali v diskusích, ale tato celá spekulace není moc pravděpodobná. Také by fanoušci mohli naštvat, nebo pohoršit Valve a Valve by mohlo také začít jednat, tudíž by se mohla spustit řetězová reakce, která by pobouřila některé fanoušky proti Valve a vytvořila by se internetová válka.

Další spekulace bude o něčem jiném. Samotné Valve už dost dlouho nic o Half-Life 3 neuvolnilo nebo neoznámilo. Může to naznačovat, že se hra samotná už vyvijí, nebo je připravená k uvolnění. Vytvořilo se pár odpočtů od oznámení nebo vydání Half-Life 3. Došlo i k některým únikům, ale Valve je vždy stáhlo nebo oznámilo, že se o oznámení hry nejedná.

Už jen tyto věci naznačují, že nám Valve o Half-Life 3 něco tají. Ale víme, že Valve Half-Life 3 určitě jednoho dne vydá nebo oznámí, jelikož Half-Life a Half Life 2 měly obrovský úspěch u většiny hráčů.

Některá fóra založily i další diskuze, že Half-Life 3 vyjde, ale pod jiným jménem. To by znamenalo zmatek a opět další hádky mezi fanoušky téhle série. Nebylo by jasné, jestli je to opravdu Half-Life 3, nebo jiná hra s velmi podobným obsahem, celkově by to způsobilo zmatek v komunitě.

Další spekulace jsou o tom, že fanoušci by udělali kickstarter pro Valve na Half-Life 3 a tudíž by Valve mělo třeba jen poloviční náklady na výrobu hry. Tahle možnost je zatím nejpravděpodobnější ze zatím uvedených spekukulací.

A potom je tu ještě další spekulace, která říká, že Half-Life 3 nevyjde vůbec a nikdy nebude hra oznámena. Pokud by tato spekulace byla pravdivá, tak by asi všichni fanoušci byli smutní, nebo by začali protestovat proti Valve a celkově by fanoušci donutili hru vydat. Ovšem, že hra určitě vyjde, ale tahle spekulace také za své doby byla dost považována za pravdivou.

Ještě se naznačuje, že Valve prodalo svůj engine pro tuhle sérii nějakým jiným vývojařům. Také by to vysvětlovalo, proč vývoj trvá tak dlouho a Valve by mohlo udělat tuhle hru v daleko lepším, hratelnějším a lépe vypadajícím prostředí.

Další spekulace je o tom, že pár uživatelů Xbox 360 a Xbox One vidělo, jak jejich přátelé hráli hru Half-Life 3 Beta. To by mohlo naznačovat, že už si Valve vybralo několik beta-testerů, kteří by si mohli vyzkoušet Half-Life 3. Také by to odkazovalo na spekulaci, že by hra Half-Life 3 mohla být i na tyhle konzole. Také by nebylo na škodu, kdyby také Half-Life 3 vyšlo na konzole Playstation 3 a Playstation 4, v budoucnu i na Playstation 5. Kdyby hra vyšla i na konzole, rapidně by se zvýšily její prodeje a Valve by mělo o trochu peněz navíc.

Další a poslední spekulace je o tom, že by jste se vžili do role jedné z vedlejších postav, nebo obyčejného civilisty a hra by popisovala celý příběh z jiného úhlu. Nebyla by to výborná hra, ale i objasňující hra, která objasňuje některé z nepochopených situací a mohla by doplnit i nějaké mezery v příběhu. Třeba i období před začátkem příběhu nebo po konci příběhu. Také by to bylo daleko jiné prostředí, než z předchozích her téhle série. Také by tahle možnost mohla být přidána do hry jako DLC možnost, aby jste si mohli detailně prohlédnout příběh.

Na hru Half-Life 3 existuje spousta vtipů a někteří fanoušci si z vydání této hry dělají srandu. Jiní fanoušci zase vyvíjejí dost spekulací o Half-Life 3. Spekulace se stále množí, ale většina z nich nejsou vůbec pravděpodobné, tudíž ztrácí celkovou informační a pravdivou hodnotu. V tomto článku bylo spekulací uvedeno jen pár nejpravděpodobnějších a v nejbližší době by tahle hra měla být oznámena.

Za jak dlouho myslíte, že vyjde Half-Life 3?

Za 1 rok.
Za 2-5 let.
Za 10 let.
Nikdy.
Celkem hlasů: 776
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background