background - Sniper Elite 4 se připomíná ukázkami hraní i trailerem
Sniper Elite 4 se připomíná ukázkami hraní i trailerem

Sniper Elite 4 se připomíná ukázkami hraní i trailerem

26. 09. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
10 min čtení

Už je to nějaká doba, co jsme o chystaném novém dílu Sniper Elite slyšeli naposledy, ale to neznamená, že by projekt vyšuměl do ztracena. Ba naopak, na nové odstřelovačské akci se usilovně pracuje a onehdy nám vývojáři ukázali současnou podobu hry v gameplay traileru, ale i v několika dlouhých herních ukázkách, ve kterých se můžeme pokochat prostředím, ve kterém se bude Sniper Elite 4 odehrávat. Ale samozřejmě zde uvidíme i tvrdý boj, hromadou mrtvých a ony legendární krasné záběry na letící náboje, které dělají z orgánů nepřátel něco na bázi máslového pyré.

Jak možná už víte, tak Sniper Elite 4 se odehrává v roce 1943 v Itálii, což přinese radikálně odlišné prostředí, než jaké bylo v předchozím díle, který nás zavedl na africkou frontu. Příroda okolo vypadá mírumilovně a prostředí se tváří přátelštěji než ve Sniper Elite V2, ale nenechte se zmást klidným dojmem, válka zuří i tady a stejně jako v předchozích dílech jste víceméně na všechno sami. Váš herní hrdina je příslušníkem amerických Office of Strategic Services, což je špionážní služba, která měla úkol bojovat proti Ose pátou kolonou, špionáží, sabotážemi, ale i propagandou a právě v Itálii podporovat odboj proti Mussoliniho fašistickému režimu (šlo vlastně o předchůdce současné CIA). A jak určitě správně sami tušíte, onen herní hrdina není nikdo jiný, než Karl Fairburne za kterého jsme hráli i v předchozích dílech.

Pokud vás bavila Sniper Elite III, tak čtvrtý díl je postaven v podstatě na stejném principu, mate tu částečně otevřený svět (koridory, ale i větší prostranství) kterým postupujete vpřed za vaším main quetem, jenže vám v cestě stojí horda nepřátel kterých se můžete elegantním způsobem zbavit. Samozřejmě tu budou i vedlejší úkoly, takže se budete moct na každé mapě vydovádět dosytosti. Hra nabídne velké možnosti taktizování, můžete jako stín pomalu a potichu likvidovat nepřítele za nepřítelem, můžete se zakempit na místě s hezkým výhledem a pršet olovo, či prostě můžete improvizovat. Budete mít k dispozici dostatek vybavení na vybudování vhodné strategie, kromě obligátní pušky, samopalu a pistole se vám do rukou dostanou i protipěchotní a protitankové miny, časované výbušniny, ale i píšťalka, kterou můžete nalákat nepřítele ke své lokaci. A samozřejmě, hodit šutrák na odlákání pozornosti také půjde.

Ale ruku na srdce, Sniper Elite všichni hrajeme jenom kvůli těm momentům, kdy můžeme vidět, jak letící projektil rozmašíruje nepříteli mozek, srdce, varlata, či jiné důležité orgány. O to ve čtyřce rozhodně ochuzeni nebudete.

Nicméně, tady máte nějaké ty videoukázky. V první řadě gameplay trailer:

Potom ukázku hry, obsahující především bojovou akci:

A gameplay komentovaný vývojáři ukazující hlavně mapu a základní principy:

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background