background - Firewatch se koukne na stříbrná plátna
Firewatch se koukne na stříbrná plátna

Firewatch se koukne na stříbrná plátna

30. 09. 2016
Marek Novotný
0 obrázků
3 min čtení

Úspěšný titul Firewatch, který vypráví příběh jednoho chlápka, co si chtěl trochu ulevit od normálního života a urovnat si v hlavě věci, zatímco dělal správce části jednoho lesa, obdrží filmové zpracování. Firewatch se může chlubit nádherným grafickým designem, čili se - teoreticky - můžeme těšit na pěkný filmík z přírody. Samozřejmě, že pokazit se může cokoliv, ale to jsou pouze prozatimní spekulace a dohady.

Vývojáři ze studia Campo Stano spojili síly se společností Good Universe, která dle nich umí vytvořit perfektní příběhy, s nimiž si opravdu vyhrají. To se shoduje s tím, na čem je založená podstata studia Campo Stano.

Nic víc zatím oznámeno nebylo, ani potencionální herci, nebo datum, kdy se film dostane na stříbrná plátna. Každopádně se už teď můžeme těšit.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background