background - Bude Battleborn free to play? Je to komplikované...
Bude Battleborn free to play? Je to komplikované...

Bude Battleborn free to play? Je to komplikované...

2. 10. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
5 min čtení

Akční first-person střílečka Battleborn se možná dočká přechodu do free to play modelu, nebo něčeho na půli cesty... ono je to celé trošičku komplikovanější...

Battleborn nevyvolal u herní komunity bůh ví jak velké ovoce – hráči i recenzenty byla tato hra přijata spíše s průměrným ohlasem a moc jí také nepomohlo, že vyšla prakticky ve stejné době, jako o dost populárnější Overwatch. Krátce po vydání se tedy spekulovalo, jestli Battleborn nedopadne jako spousta dalších her, to jest, že bude dostupná zdarma a placený bude jen doplňující obsah. Server Kotaku se kupříkladu dal slyšet, že podle jim dostupných informací přechod do free to play modelu čeká tuto hru ve velmi brzké době.

Na druhou stranu, Randy Pitchford, jeden z předních zaměstnanců Gearbox Software (autorů Battleborn), ale už dementoval, že by jejich hra měla do free to play režimu skutečně přejít – z jeho příspěvků lze nicméně vytušit, že Gearbox přeci jenom chystá něco, co by mohlo zavánět jakousi trial verzí, která bude (logicky) zdarma. Nabízí se tedy otázka co to znamená? Bude mít Battleborn nějakou část obsahu free to play (např. singleplayer, nebo jeho úryvek) a za zbytek si budete muset zaplatit, nebo to bude fungovat jako v případě DriveClub PlayStation Plus Edition, což je v podstatě komplexní a rozsáhlá část DriveClubu, dostupná pro členy PlayStation Plus.

Každopádně, přechod do určité formy přístupnosti zdarma zachránil mnohé tituly před pádem do zapomnění, takže je otázka, jak moc špatně na tom Battleborn necelý půl rok po vydání je. V tomhle případě nezbývá než čekat.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background