background - Také nový díl Far Cry vyjde až v roce 2018?
Také nový díl Far Cry vyjde až v roce 2018?

Také nový díl Far Cry vyjde až v roce 2018?

30. 09. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
7 min čtení

Nedávné oznámení, že si na nový díl Assassin's Creed počkáme o rok déle, nebylo až tak překvapivé (na toto téma jsme napsali celkem rozsáhlý článek), ale že by něco podobného čekalo i Far Cry, to už je docela šok, protože tahle série rozhodně netrpěla takovým nedostatkem nápadů jako právě Assassin's Creed.

Když se díváme na celou historii Far Cry, tak vidíme celkem úspěšné a hráčů populární tituly. Dokonce i na první pohled bizarní Far Cry Primal, který vyšel letos, byla ve výsledku zábavná hra, takže v tomhle případě by se autoři nemuseli bát negativního ohlasu.

Ale je možné, že Ubisoft začal vidět i jiné priority, než je vlastní peněženka rozhodl se, že upřednostní kvalitu před kvantitou (takovému rozhodnutí tleskáme). Samozřejmě, hráči o nové hry ochuzeni nebudou, Ubi mají v dohledné době hned několik želízek v ohni – jednak Watch Dogs 2 (vychází letos v listopadu) a pak například bojovku For Honor, která vychází příští rok v únoru. Ubisoft by tedy měli o finanční příjem postaráno a nemuseli by tak tlačit na co nejrychlejší vydání dalších titulů, čímž by zbylo více času na jejich výrobu. Myslím, že všichni budeme souhlasit se slovy vývojáře Shigeru Miyamota, že hru je lepší odložit, než vydat předčasně a nedokončenou. Nicméně, veškeré informace o novém Far Cry pochází z interview s Tommy Francoisem pro IGN, tedy se ještě nejedná o oficiální informaci, ale minimálně to jsou horké stopy.

Co však bude nové Far Cry zač, to nikdo neví. Po Far Cry Primal může mít hra téměř jakékoliv zasazení, ale téměř všichni tajně doufáme ve Far Cry Blood Dragon 2 – původní Far Cry Blood Dragon byl nádherný, vtipný a sebeironický datadisk pro Far Cry 3, který si hráči zamilovali jednak kvůli humoru, ale nejspíš i proto, že tento parodoval klasická klišé béčkových sci-fi z 80. let. Vážně by to chtělo aby se tahle úžasná hra zase vrátila.

Pokud jste Far Cry Blood Dragon dosud nehráli, tak vám jej vřele doporučujeme a pro inspiraci přikládáme tři videa:

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background