background - Nový Mass Effect vyjde možná už v březnu
Nový Mass Effect vyjde možná už v březnu

Nový Mass Effect vyjde možná už v březnu

7. 10. 2016
Marek Novotný
0 obrázků
3 min čtení

Mass Effect: Andromeda jistojistě patří k nejočekávanějším titulům příštího roku. Zasloužila se na tom samozřejmě oblíbenost původní trilogie, neboť se jedná o opravdu dobré RPG tituly z vesmírného prostředí.

Zatím můžeme pouze debatovat o tom, jak se bude dařit novému přírůstku do rodiny. Informace jsou stále poměrně skromné a i z toho mála toho vlastně moc nevíme. Bude tam nový protagonista, bude se to odehrávat ve stejném universu... Nicméně to jsou věci, které nám toho zkrátka moc neřeknou.

Každopádně můžeme už začít připravovat naše herní zařízení, protože pravděpodobně došlo k odhalení data vydání. Obchodní řetězec Amazon u stránky Andromedy uvedl, že by měla vyjít 21. března 2017, tedy zhruba za půl roku. EA ani BioWare se k tomuto zatím nevyjádřily, tudíž ještě nejásejme. Můžeme ale tiše doufat, že je to pravda.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background