background - Overwatch čeká nový hrdina, halloweenské loot boxy a další věci
Overwatch čeká nový hrdina, halloweenské loot boxy a další věci

Overwatch čeká nový hrdina, halloweenské loot boxy a další věci

7. 10. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
7 min čtení

Overwatch je i přes poněkud nevelký obsah velmi populární multiplayerová hra a Blizzard se o tento titul svědomitě stará. Dobrá sice by se mohli víc soustředit na nové mapy, než na hrdiny a skiny, ale lepší tohle než nic.

Takže o jakého nového hrdinu půjde? Upřímně, čert ví. V komunitě se velmi mluví o Sombře, což je postava, na kterou je ve hře velký počet odkazů, takže se dá čekat, že to bude právě ona. Údajně by to měla být stealth postava trochu na bázi Spye z Team Fortress 2 – což by nebylo špatné, protože jediní hrdinové, kteří mají v Overwatch možnosti stealth boje jsou Genji a Reaper (teoreticky snad i Tracer), ale nikdo z nich nedisponuje neviditelností, nebo něčím podobným. Sombra by mohla být postava, která není silná v standardním boji, ale při útoku do zad by způsobovala kritické poškození – to by mohlo zásadně ovlivnit bojovou taktiku a celkový běh bitev. O přidání dalšího nového hrdiny se mluví už set sakra dlouho, ale teď by se prý měl objevit už velmi brzy.

Další novinkou (když už jsme u toho TF2) budou loot boxy s halloweensky laděným obsahem – mohli bychom se dočkat nových skinů, hlášek, animací apod. Nabízí se otázka, jestli dostaneme i nějakou hororově laděnou mapu, jako je tomu každoročně v Team Fortress 2, ale vzhledem k tomu, jak dlouho Blizzardu trvalo, než do hry přidali první novou mapu (Eichenwalde), tak se o tom dá docela pochybovat.

Další novinky se týkají současných hrdinů – Junkratova ultimátní schopnost se prý bude nabíjet rychleji (nevím, podle mě se nabíjí dost rychle už teď) a Genji už nebude schopen proskočit přes Junkratovu past. Nějakého buffu se dočká i Widowmaker, která bude schopná rychleji zaměřovat. Hodně se také spekuluje o nových dovednostech Symmetry, ale Jeff Kaplan (šéf vývojářského týmu hry Overwatch) nesdělil detaily. Nicméně prý se bude jednat o zásadní změny. Znamená to, že by si Symmetra mohla opravovat svoje vybavení, či Torbjörnovu sentry gun? Nebo, že by stavěla healoavcí stroje, či mohla opravovat zbroj ostatních hráčů? Jeff Kaplan se dal slyšet, že ačkoliv je Symmetra support, tak s ní žádné healovací plány nemají – tak uvidíme, co se bude dít.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background