background - Plnou cenu za No Man's Sky si řekli vývojáři, ne Sony
Plnou cenu za No Man's Sky si řekli vývojáři, ne Sony

Plnou cenu za No Man's Sky si řekli vývojáři, ne Sony

9. 10. 2016
Marek Novotný
0 obrázků
4 min čtení

Jedna z hlavních příčin, proč bylo a je No Man's Sky tvrdě kritizováno, je plná cena, tedy $60. Vzhledem k nenaplněnosti a pustosti hry je jasné, že kdyby cena byla třeba poloviční, rozhodně by se kritika jako taková nerozjela v takové míře. Všichni, nebo téměř většina hráčů ukazovala prstem vzhledem k ceně hlavně na Sony. Nové informace však odhalují to, že Sony nemělo s cenou No Man's Sky nic společného.

I za toto údajně mohou vývojáři ze studia Hello Games. Sony v této kauze sehrálo pouze roli distributora, vydavatele dělalo taktéž Hello Games. S informacemi přišel Geoff Keighley, slavný kanadský herní novinář, ve své show Live with YouTube Gaming.

Keighley byl s Hello Games v kontaktu už od oznámení No Man's Sky na akci VGX 2013. Často s nimi diskutoval a probíral hru, avšak v březnu tohoto roku byl kontakt přerušen. Sean Murray, zakladatel Hello Games, měl za to, že Keighley začal mluvit i No Man's Sky poněkud negativně.

Sám Keighley přitom byl toho názoru, aby se cena $60 nikdy nestala. "Nesouhlasil jsem s cenou $60. Myslím, že hru měli nejdřív vydat coby Early Access titul a spolupracovat s hráči během vývoje. Všichni jsme No Man's Sky chtěli věřit. Sean tomu ale věřil tak moc, že nebyl schopen nakonec splnit všechno, co nasliboval," řekl Keighley.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background