background - Video porovnávající všechny tři Mafie
Video porovnávající všechny tři Mafie

Video porovnávající všechny tři Mafie

11. 10. 2016
Marek Novotný
0 obrázků
4 min čtení

Je už celkem zvykem, že při vydání nějaké nové hry se brzy vytvoří video, v němž se porovnají například verze hry (PC na ultra detaily proti PS4/Xbox One). U Mafie 3 tomu není jinak, přesto se tomuto porovnání věnovat nebudeme.

Jeden kanál na YouTube s názvem "Eduard Makarchev" se zabývá porovnávacími videi, ale trochu jinak, než byste si mohli myslet. Kanál se zaměřuje na porovnání různých her mezi sebou, například Watch Dogs proti GTA V. Tentokrát si vzal na paškál novou Mafii a porovnal ji s druhým dílem z roku 2010, ale také s úplně první Mafii z roku 2002. To už je slušná šílenost, co?

Vzhledem k výsledku je to spíš smutné, co všechno nové hry s x-krát lepšími technologiemi než kdysi "nedokáží". Často se jedná o drobnosti, ale detaily jako lítající a nemizící kulky, možnost projít skrze mrtvolu a posléze za sebou nechat červené stopy, pošťourat se v neposedném motoru... Zkrátka v hodně ohledech kromě technického stavu Mafie 3 tratí.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background