background - První krvavá hodinka z Shadow Warrior 2
První krvavá hodinka z Shadow Warrior 2

První krvavá hodinka z Shadow Warrior 2

12. 10. 2016
Marek Novotný
0 obrázků
4 min čtení

Hráli jste někdy hru Shadow Warrior? Jedná o poměrně starý titul, který se před pár lety dočkal hezčí Classic Redux verze. Dnes se již můžeme bavit o kultovní záležitosti, kde jste mohli nechat spousty hodin svého života a k tomu kýble nervů. Byť se jednalo o pořádnou dávku zábavy, u níž akce nepovolovala od začátku do konce, někdy těch nepřátel bylo tak moc, že i otrlejší hráči byli najednou zpocení.

Shadow Warrior se začátkem příštího roku dočká druhého dílu, od kterého se očekává poměrně hodně - trochu té oldschoolové hratelnosti, v novém a hezčím kabátku, se spoustou rozmasakrovaných nepřátel a herních myší, jež odešly předčasně do křemíkového nebe. Vývojáři taktéž plánují vydání hry i na konzole PS4 a Xbox One, takže budeme doufat, že žádná z verzí nebude nikterak problematická.

Nově se můžeme podívat na první hodinku z daného Shadow Warrior 2. A co můžeme čekat? Přesně to, na co čekáme. Hodně nepřátel, krve, nějakých těch hlášek apod. Vypadá to dobře, tak snad to takové bude i ve výsledku.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background