background - Ubisoft naděluje adventuru Beyond Good & Evil
Ubisoft naděluje adventuru Beyond Good & Evil

Ubisoft naděluje adventuru Beyond Good & Evil

13. 10. 2016
Marek Novotný
0 obrázků
4 min čtení

A máme tu pátý díl naší nově oblíbené minisérie "Ubisoft naděluje hry ke svému 30letému výročí". V minulosti jsme se dočkali titulů jako Rayman Origins, The Crew nebo třeba úplně první díl slavné série Splinter Cell. S novým měsícem přichází nová hra, a tou je tentokrát výborná adventurní záležitost Beyond Good & Evil.

Beyond Good & Evil vyšla v roce 2003 (HD edice roku 2011) a herní kritici i obyčejní hráči neskrývali své nadšení. Jedná se o příjemnou adventuru, jež kombinovala mimo adventurních prvků také stealth, fajnově pojatou akci, a to vše s dobrým příběhem, v němž jste se coby novinářka Jade vydali zjistit pravdu. Planetu Hyllis totiž po dlouhou dobu bombardovali mimozemšťané a tamější vláda si nevěděla rady.

Jestli vás nynější nabídka Ubisoftu zaujala, nezbývá vám nic jiného, než jít na svůj Uplay účet a dát si Beyond Good & Evil stahovat. Opětovně platí menší upozornění, že nabídka je časově omezena, tudíž takové to "Jo, zítra to dám sosnout" by se mělo pronést s rozvahou. Víme přeci, jak to chodí.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background