background - SPOILER Z MAFIA III – přeživší postava ze dvojky
SPOILER Z MAFIA III – přeživší postava ze dvojky

SPOILER Z MAFIA III – přeživší postava ze dvojky

18. 10. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
5 min čtení

Varování: TENTO ČLÁNEK OBSAHUJE VYZRAZENÍ ČÁSTI PŘÍBĚHU z Mafia III. Pokud si to nechcete nechat vykecat, tak už dál nečtěte.

Mafia III se očividně snaží navázat na Mafii II tak jak jen je to možné – těžko říct, jestli se autoři pokouší hrát na naše nostalgii prodchnuté city, nebo jim vážně jde o zachování linie této herní série, ale... jelikož je to spoiler, tak zbytek textu najdete níže pod obrázkem (což je pojistka, aby si to někdo nepřečetl omylem).

Zdá se, že Joe Barbaro, parťák hlavního hrdiny Vita z Mafia II, žije a narazíme na něj v Mafia III. Není to zde přímo explicitně řečeno, ale mnozí hráči si všimli nápadných podobností mezi právě Joem a šoférem Lea Galanteho, který se objevil v jedné ze scén právě v Mafia III (viz videa dole pod článkem). Samozřejmě, proti této teorii se objevila i opozice, která tvrdí, že ona postava je ve skutečnosti Pepé Costa, což vyvolalo jisté diskuzní třenice mezi hráči.

Je nutné zmínit, že přežití Joa by vedlo k jedné zásadní věci a to k deklasování závěru Mafia II, kde ona legendární věta „Joe nebyl součástí dohody“ zásadním momentem pro vyznění depresivní pointy a i jistého mravního východiska ze hry, kdy hlavní postavy doplatily na své činy.

A co si myslíte vy? Je onen muž v Mafia III Joe? A pokud ano, jste šťastní, že přežil?

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background