background - Red Dead Redemption 2 je skutečností, vyjde příští rok
Red Dead Redemption 2 je skutečností, vyjde příští rok

Red Dead Redemption 2 je skutečností, vyjde příští rok

20. 10. 2016
Marek Novotný
0 obrázků
6 min čtení

Vůbec tomu není dlouho, co jsem vás informoval o šílenství na internetu, jež rozpoutalo studio Rockstar (autor her jako je série GTA nebo westernové Red Dead Redemption). Stačilo, aby si trochu pohrálo s červenou barvou, a všichni dostali notnou dávku kofeinu do krve, protože začali skákat k sousedům skrze strop.

Všem bylo od té chvíle jasné, že to prostě musí souviset s vysoce chtěným pokračováním titulu Red Dead Redemption, buď tedy Red Dead 3 nebo Red Dead Redemption 2. Název je každopádně vedlejší kolej, stačí totiž, že pokračování skvělé westernovky je skutečností. Red Dead Redemption vyjde ke konci roku 2017.

Na oficiálním webu je psáno: Od vývojářů Grand Theft Auto V a Red Dead Redemption; Red Dead Redemption 2 je neskutečný příběh života v nemilosrdném srdci Ameriky. Obrovský a atmosférický svět mimo jiné nabídne zcela novou multiplayerovou zkušenost. Můžeme se tedy těšit kromě tradičně dobré kampaně i na multiplayer. Jestli bude minimálně z poloviny tak dobrý, jako tomu je u GTA Online, můžeme se dozajista na co těšit.

Tento čtvrtek (20. října) se můžeme těšit na první trailer, který, doufejme, představí co nejvíc. Musíme ale počítat se skutečnostní, že Rockstar patří ke studiím, které toho moc nenapovídají a do posledních chvil jsou jak nereaktivní vzácné plyny.

Oznámení Red Dead Redemption 2 bohužel doprovází skutečnost, že oznámené platformy jsou pouze dvě - Xbox One a PlayStation 4. Opět se tím pádem setkáváme s tím, že PC hráči tak trochu utřou slzu. Byť se port původního dílu dlouho žadonil, nikdy se nedostal na povrch světa. Můžeme tedy jen doufat, že tentokrát se časem PC komunita dočká třeba jako u GTA V, na které si také počkala poměrně dlouho. Na internetu se sice již objevila petice pro vydání RDR2 na PC, ale o její možné úspěšnosti zatím můžeme jen debatovat.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background