background - Hardcore strategie Interplanetary
Hardcore strategie Interplanetary

Hardcore strategie Interplanetary

19. 05. 2015
Daniel Pechanec
0 obrázků
5 min čtení

Pokud patříte mezi fanoušky sci-fi, tak vás určitě neurazí hra Interplanetary. Tato strategie vám nabídne chvilkami silně hardcore zážitek meziplanetárních soubojů. Na začátku si vyberete planetu, nastavíte si hru dle vaší chuti a dále se snažíte svoji planetu vyzbrojit a ochránit.

Vaším úkolem je zničit města na ostatních planetách, ale současně musíte bránit ta svoje. Pokud ztratíte všechna města, tak končíte. K obraně a ničení vám pomůže výzkum a stavba nových zbraní. Začínáte s jednoduchým Railgunem, se kterým je na delší vzdálenost něco trefit opravdu um. Dále máte k dispozici Missile. Tato zbraň má výhodu v tom, že po vstupu do gravitačního pole planety se rozdělí na menší hlavice a zasáhne více cílů. A nejdokonalejší jsou lasery. Ve hře je stacionární laser z planety a solární laser, jehož paprsek vychází ze Slunce. K obraně vám bude muset postačit na začátku jednoduchý Kinetic defense , později se dostanete k Shield defense.

Současně se musíte starat o suroviny a energii. To vše získávíte pomocí solárních nebo jaderných elektráren a dolů. K průzkumu ostatních planet musíte zkonstruovat teleskopy.

Hra je dobrý "zabíječ času", protože než se vám podaří vyřadit všechny soupeře, tak to několik hodin zabere. I tak je hra skvělá a vše podtrhuje úžasný soundtrack.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background