background - Evolve míří do věčných lovišť
Evolve míří do věčných lovišť

Evolve míří do věčných lovišť

27. 10. 2016
Marek Novotný
0 obrázků
4 min čtení

Máte ještě někdo v paměti multiplayerovou záležitost Evolve? Vyšla cirka před rokem a půl, ale pomalu a jistě upadla do zapomnění. Jednalo se o zvláštní střílečku, kde jste se buď snažili v čtyřčlenném týmu zabít monstrum, nebo v roli onoho monstra eliminovat zmíněný tým. Proč to nevyšlo, těžko říci, potenciál tam byl.

Není tomu tak dlouho, co se vývojáři pokusili o druhý dech a převedli hru do freetoplay režimu. Jak se ale zdá, ani tento krok vývojářskému studiu Turtle Rock dvakrát nepomohl. V otevřeném dopise na oficiálních stránkách hry vývojáři oznámili, že cesta Evolve je u konce.

"Do Evolve jsme hodně vkládali a strávili jsme na planetě Shear krásných pět a půl roku, nicméně to zřejmě nestačilo. (...) Měli jsme chuť pokračovat, ale bohužel je tento den tím posledním, kdy Turtle Rock Studios pracuje na Evolve."

Podle všeho se tedy Evolve už nedočká žádných updatů, patchů apod. Zatím to nevypadá, že by hra už nešla hrát a servery se vypnuly. Minimálně ještě teď jde Evolve hrát. Jestli jeden den už nepůjde spustit, ukáže čas.

Bavilo tě Evolve?

Ano
Ne
Nehrál jsem Evolve
Celkem hlasů: 273
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background