background - Má šanci Tom Clancy´s The Division na návrat hráčů?
Má šanci Tom Clancy´s The Division na návrat hráčů?

Má šanci Tom Clancy´s The Division na návrat hráčů?

5. 11. 2016
Ladislav Klimeš
3 obrázků
4 min čtení

Jak jistě víte, pro The Division to bylo vcelku krušných pár měsíců. Po vydání vyšly první patche a první DLC s názvem Underground a pak vyšel patch 1.3 a… komunita odešla. Z valné části. Hra začala skomírat, a to díky několika faktorům.

1

V end game obsahu se absolutně rozhodil balanc zbraní, přibyly bugy a lagy, které v betě nebyly. Není se čemu divit, když se většina komunity sbalila a šla hrát něco jiného. Vývojáři nakonec museli přistoupit k dost razantnímu kroku. Odložili plánovaná DLC a vše se pokusili zachránit jedním patchem s označením 1.4.

2

Většina lidí, včetně nás, věřila, že se nakonec Ubisoft omluví, nevydá další DLC a hru nechá umřít a vyšumět. Nakonec se tak nestalo. Skutečně onen vymodlený patch slibující balanc zbraní a opravy přidaných chyb přišel. Málokdo si myslel, že to hru zachrání.

3

A k velkému překvapení – hráči se vracejí. Sice zatím ne moc, ale aktivita pomalu narůstá. Že by hra chytla druhý dech? My si myslíme, že to možné i je. Pokud hru budou autoři zásobovat dodatečným obsahem i po skončení season passu, mohla by tato zajímavá „pseudoonlinovka“ ještě chvíli vydržet.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background