background - Bude hra Mass Effect: Andromeda znovu odložena?
Bude hra Mass Effect: Andromeda znovu odložena?

Bude hra Mass Effect: Andromeda znovu odložena?

3. 11. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
7 min čtení

Mass Effect: Andromeda je velmi (a dlouho) očekávané RPG od BioWare, vznikající pod vydavatelskou taktovkou EA. Mají se ho dočkat jak PCčkáři, tak konzolisté... ovšem kdy, to je to, oč tu běží.

Hra měla původně vyjít už letos, jenomže vývojáři nestíhali a tak se datum vydání odsunulo až na březen 2017... no, a teď je tu druhé „jenomže.“ Šéf finančního oddělení EA Blake Jorgensen se totiž dal slyšet, že má pochybnosti, že EA v tuto dobu hru skutečně vydá – jednak prý kvůli obchodní politice EA (hádám, že bude potřeba vytvořit propagační kampaň) a údajně i kvůli nutnosti hru ještě vyladit. Jorgensen prohlásil, že za Mass Effect: Andromeda je vidět kus práce a že tento titul vypadá skutečně krásně, ale že pro docílení co nejlepšího hráčského zážitku se možná bude s datem vydání ještě hýbat. Přeloženo do normální řeči to znamená, že EA nemá čas vydávat hry tak jak by si společnost přála.

Pokud vás zajímají konkrétnější informace, tak odklad (pokud k němu tedy dojde) by měl být v rozmezí týdne až pěti měsíců... možná i víc. Trochu nic neříkající data, upřímně... Plus je tady je nutné zmínit menší obavy davu z toho, že hra vyjde až na podzim 2017, protože když se nějaký titul odloží z prvního čtvrtletí, tak je to často právě směrem ke konci roku. Tak doufejme, že to tak nedopadne.

Viděno z té lepší stránky, pokud hra ještě vážně potřebuje doladit, tak je lepší datum vydání vážně posunout na později (jestli chcete příklad předčasně vydané hry, tak se koukněte na No Man's Sky). Navíc, Mass Effect: Andromeda není nějaká jen tak malá hra – jedná se o open world RPG – či spíše řečeno open universe RPG, protože s vaším hrdinou či hrdinkou budete moc kroužit po vesmíru a prozkoumávat cizí planety (naštěstí zde bude příběhová linie, takže tahle hra snad jako No Man's Sky nedopadne). Každopádně, jak to s odkladem bude přesněji, na to si musíme ještě počkat na oficiální prohlášení EA.

A tady máte trailer a ukázku gameplaye:

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background