background - Blizzard zabanoval více než 100 000 WoW účtů!
Blizzard zabanoval více než 100 000 WoW účtů!

Blizzard zabanoval více než 100 000 WoW účtů!

20. 05. 2015
Lukáš Volejník
0 obrázků
3 min čtení

Blizzard, si počíhal na hráče, kteří používali boty, jenž za ně hráli. To se samozřejmě nelíbilo lidem z GM týmu, který v důsledku toho zabanoval více, než 100 000 účtů. Zde je chat mezi lidmi z GM týmu.

"V poslední době jsme zavedli akce proti velkému množství World of Warcraft účtů, kde jsme zaznamenali používání programů pro automatické hraní tzv. botů. Zakládáme si na stejných a férových herních podmínkách pro všechny ve World of Warcraft a i nadáleme budeme pokračovat v hledání těchto programů, které nejsou v souvladu s pravidly. Podvody nebudou tolerovány."

Manager Micah "Bashiok" Whipple napsal na Twitteru: "Botting je definovaný jako automatické provedení jakékoliv akce, ne jenom chůze. Pokud program mačká tlačítka za vás porušujete tím pravidla." To možná vysvětluje to, proč toto "kolo" banů je pouze na půl roku a nejedná se tudíž o perma-ban, který by byl zajista velice nepříjmený.

Je to správný krok od Blizzardu?

1.Ano
2. Ne
Celkem hlasů: 1456
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background