background - Valve táhne do boje proti mystifikaci hráčů
Valve táhne do boje proti mystifikaci hráčů

Valve táhne do boje proti mystifikaci hráčů

5. 11. 2016
Marek Novotný
0 obrázků
3 min čtení

Společnost Valve je se svým prográmkem Steam velice vlídná jak k hráčům, tak k vývojářům. Šanci uchytit se zde mají takřka všichni, stačí, aby se o hru projevil zájem, budeme-li se bavit o indie vývojářích. Větší hry to mají v tomto ohledu jednodušší.

Zásadní změnou ale bude propagace her ze strany vývojářů. Nově budou vývojáři muset nahrávat pouze takové materiály, které představí, v jakém stavu se jejich hra momentálně nachází. Doposud se snad u všech her objevoval mix artworků, promo materiálů a screenshotů. Ze vzniklého guláše mohla u hráčů vzniknout mystifikace, jak tedy hra vypadá.

Je jasné, že je tento krok reakcí na kauzu No Man's Sky. Valve sice tvrdí, že o tomto kroku přemýšlela už dávno a byl v přípravách, nicméně jde vycítit, že po zmíněném No Man's Sky dostal zelenou.

Rozhodně se jedná o správný krok. Daná mystifkace často mate hráče ve velké míře, takže nyní bude ihned jasné, jakou hru si chcete pořídit.

Souhlasíš s tímto krokem?

Ano
Ne
Celkem hlasů: 412
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background