background - Nové Call of Duty bude možná ve Vietnamu a s Modern Warfare 2 remasterem
Nové Call of Duty bude možná ve Vietnamu a s Modern Warfare 2 remasterem

Nové Call of Duty bude možná ve Vietnamu a s Modern Warfare 2 remasterem

4. 11. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
7 min čtení

Pokud se trochu zajímáte o sérii Call of Duty, tak určitě víte, že nový díl, chysatný na rok 2017, bude mít pod palcem studio Sledgehammer Games, které má už na svědomí Advanced Warfare a Modern Warfare 3 – ergo docela veterán v CoD sérii.

Samozřejmě je tu otázka zasazení – po vyložené vlně odporu proti sci-fi žánru, kterou schytalo letošní Infinite Warfare se zdá, že změna bude vyloženě nutná a na internetu se objevil velký počet spekulací, že nový díl CoD (pravděpodobně s podtitulem Black Ops IV) se bude odehrávat ve Vietnamu. A pozor, má to i jistou vnitřní logiku, protože právě zmínění Sledgehammer Games už v minulosti pracovali na CoD hře, odehrávající se právě ve válce ve Vietnamu – bohužel vývoj byl přerušen, protože studio potřebovalo čas a lidi na dokončení Modern Warfare 3.

Je tu ale menší zádrhel, na CoD pro rok 2017 se začalo pracovat už v roce 2015 a v té době nikdo nevěděl, že se Infinite Warfare setká s takovým odporem. A bez zpětné vazby tedy tehdy nebyl důvod nějak měnit plány na zasazení hry. Tady se nedá říct nic jiného než ono klasické „uvidíme,“ ale jak je zmíněno výše, tak zasazení ve Vietnamu zní vzhledem k historii série CoD docela logicky.

A jak to bude s případným remasterem Modern Warfare 2? I tady můžeme najít jistý závan logiky – hodně lidí si letošní CoD koupí zrovna a právě jedině kvůli tomu, že je u něj přibalený remaster prvního Modern Warfare (v tzv. Legacy Edition) a pokud na to mají Activision dost zdrojů, tak proč by takovou taktiku nezopakovali? Nevidím to úplně jako špatný nápad, je to sice do jisté míry rýžování peněz, ale na druhou stranu je třeba uznat, že remaster prvního Modern Warfare vypadá vážně hezky a za zájem by stál.

Můžeme se ještě ptát, jestli se dočkáme MW3, nebo MW2 – chronologicky vzato by to měla být ta první možnost, ale Sledgehammer Games pracovali, jak je psáno výše, právě na MW3, takže ta druhá možnost taky není tak úplně „mimo.“ No, opakování je matkou stereotypu, takže znovu napíšeme ono „uvidíme.“

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background