background - Nové NHL 16!
Nové NHL 16!

Nové NHL 16!

21. 05. 2015
Daniel Pechanec
0 obrázků
5 min čtení

V září tohoto roku se dočkáme dalšího dílu ze série NHL od EA Sports. Co nového nás čeká?

V první řadě to bude atmosféra na stadionech. Fanoušci budou mít vylepšené skandování a oslavy typické pro jednotlivé týmy. Stejně tak uvidíme v hledišti i maskoty.

Vylepšení se dočká i systém bruslení, který opravdu potřebuje nějakou inovaci. Díky tomu budete moct využít nové pohyby v různých situacích a získat tak výhodu. Inovací projde i chování puku při přijmutí přihrávky.

Další novinkou budou vousy v play-off, které patří k tradici. Když se vám podaří probojovat do play-off, vašim hráčům začnou růst vousy. Podle EA budou velmi přesné s různou délkou a tloušťkou.

Do hry se dostane i několik módů. EA Sports Hockey League, kterému byl odstraněn systém vývoje hokejisty, což dříve vedlo k nevyrovnané hře. Dále to bude režim 6 vs. 6, kde každý hráč ovládá jednoho hokejistu. K dispozici bude i CO-OP režim, kde se třemi lidmi na jedné konzoli budete moct hrát proti jinému čtyř člennému týmu. V singleplayeru bude režim známý jako Be a Pro a Be a GM. Dále ve hře bude Be a Pro: Shape Your Legacy a trénink, kde můžete zdokonalovat své schopnosti.

Hra vychází v září 2015 na PS4 a Xbox One.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background