background - Tento týden vychází další příběhové DLC do hry Homefront: The Revolution
Tento týden vychází další příběhové DLC do hry Homefront: The Revolution

Tento týden vychází další příběhové DLC do hry Homefront: The Revolution

9. 11. 2016
Ladislav Klimeš
0 obrázků
4 min čtení

Jak jistě víte, Homefront The Revolution byl celkem slušný propadák už v době vydání. Bugy, spousta chybějících věcí a špatná optimalizace. Hra propadla, i když měla celkem velký počet předobjednávek. Společně s hrou samotnou vyšel i Season Pass slibující příběhová DLC a další bonusy.

Prvních pár měsíců bylo ticho po pěšině a hra dostávala jeden opravný patch za druhým. Do hry bylo přidáno dost nového obsahu, a to primárně pro tzv: Resistance Mode, což je zdejší obdoba Coop režimu. Normální PVP hra ani dnes nenabízí a nabízet nebude.

Dne 28. září vyšlo první DLC- The Voice of Freedom, kdy jste hráli za jednoho z hlavních představitelů původní hry- Benjamina Walkera. Toto DLC bylo podle recenzí na Steamu ultrakrátké, ale už nebylo tolik stížností na bugy, naštěstí.

Tento týden vychází další DLC- The Aftermath, které bude stát cca 6 euro. Co nám přinese? Krátkou Sp kampaň, o které v době psaní tohoto článku není moc podrobností a nějaké ty bonusy do Coop režimu. O tom jak krátká a jak kvalitní kampaň bude se dá zatím dohadovat. Doufejme, že bude výrazně delší než posledně, protože ta zabrala pouhopouhých 40 minut.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background