background - Může se blížit nový Crysis?
Může se blížit nový Crysis?

Může se blížit nový Crysis?

13. 11. 2016
Ladislav Klimeš
0 obrázků
3 min čtení

Před časem se na internetu objevil obrázek, který vytvořil jeden ze zaměstnanců Cryteku. Využil nejmodernější verze Cryenginu s přídavkem Megascans a stvořil něco, co by mohla být pláž z nového Crysis.

A teď si půjdeme trošku zapřemýšlet. Jak by mohl asi vypadat nový Crysis, nebo lépe řečeno, jak byste si jej představovali? Pláže a tropický ostrov dílu prvního. Betonová Džungle dílu druhého. Nebo podivný mišmaš obojího v dílu třetím?

Co si budeme povídat, další Crysis by mohl pomoci Cryteku, a to přímo výrazně. V posledních letech vydali pouze F2P hry jako třeba Warface, která se bohužel neujala tolik, kolik si asi přáli. Sice teď oslavila 3 výročí a hra to není špatná, ale Crysis by pomohl asi více. A co byste si představovali pod novým Crysis vy? Restart příběhu, pokračování, nebo kompletně jinou záležitost na stejné bázi?

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background