background - Dishonored 2 brzy dostane patch opravující výkon a problémy s myší
Dishonored 2 brzy dostane patch opravující výkon a problémy s myší

Dishonored 2 brzy dostane patch opravující výkon a problémy s myší

14. 11. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
3 min čtení

Vydání nového dílu Dishonored nebylo tak úplně hladké, jak by si hráč přál. Lidé si stěžují především na poskakující framerate a na PC verzi i na problémy s myší, která se zadrhává a nedovoluje přesné míření.

Naštěstí Bethesda nenechává hráče na pospas, a oznámila, že zmiňované problémy nechala prošetřit a že už pracuje na opravách, které by se ke koncovým uživatelům měli dostat během několika dní. Celá situace je nepříjemná tím spíš, že Dishonored 2 je podle reakcí hráčské komunity fantastická hra a je škoda, že taková věc poškozuje zážitek z hraní. Lidé z Bethesda mezitím doporučují si pro možná řešení projet fóra a zjistit, co radí ostatní – každopádně, jak je psáno výše, tak patch je na cestě, takže nepropadejte panice.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background