background - Skryté video ve Watch Dogs 2 možná odkazuje na novou sci-fi hru od Ubisoftu
Skryté video ve Watch Dogs 2 možná odkazuje na novou sci-fi hru od Ubisoftu

Skryté video ve Watch Dogs 2 možná odkazuje na novou sci-fi hru od Ubisoftu

15. 11. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
4 min čtení

Watch Dogs 2 se dostalo do oběhu teprve před chvílí (zatím jen pro konzole) a hráči už odhalují skrytá tajemství. Jedno z videí, implementovaných do hry, zobrazuje vesmírné prostředí s družicemi i vesmírnými loděmi rozličných tvarů a to včetně jejich lidské posádky.

Láká takhle Ubisoft hráče na sci-fi hru, kterou teprve čeká oficiální ohlášení? Zní to velmi pravděpodobně. Upřímně, nenapadá mě, proč by se někdo piplal s celkem propracovanou animací, kdyby za tím nebyl nějaký vyšší princip. A hlavně, Ubi v prvním Watch Dogs referovali na svoje starší hry (zejména na Assassin's Creed), což vedlo k mnoha teoriím o propojenosti obou světů. Tak proč by teď neodkazovali na něco teprve chystaného?

Lidé si také povšimli, že ono video stylem, zpracováním i hudbou připomíná legendární anime Cowboy Bebop – je sice nepravděpodobné, že by Ubi koupili práva na herní podobu této dnes již klasické scifárny, ale za hru v jejím ražení by hráči byli s to platit zlatem. Ale porovnejte si to sami – níže najdete ono tajemné video z Watch Dogs 2 a hned pod ním trailer na Cowboy Bebop film.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background