background - Speedrun hráči dokázali dohrát Dishonored 2 za 30 minut
Speedrun hráči dokázali dohrát Dishonored 2 za 30 minut

Speedrun hráči dokázali dohrát Dishonored 2 za 30 minut

15. 11. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
4 min čtení

Schopnosti speedrun hráčů jsou někdy vyloženě fascinující – zejména pro mě. Já jsem ten typ pomalu postupujícího jedince, nikdy se neženu za cílem a mnohdy se někde zastavím, abych se kochal prostředím – zrovna jako pan doktor z filmu Vesničko má středisková.

Ale k věci, hráč DrTChops proběhl hru s Corvem za 31 minut a 32 sekund a hráč Cearadeth s Emily za 30 minut a 6 sekund (oba časy jsou uvedeny bez loading screenů), což jsou docela fascinující výkony. Pokud vás to zaujalo, tak více informací můžete nalézt na Dishonored 2 stránce na speedrun.com.

Samozřejmě, tohle nijak nediskredituje Dishonored 2 jako komplexní a zábavnou hru. Speedruny jsou prostě o sprintu a jediným cílem je tady dokončit hru co nejrychleji. Pokud si chcete skutečně zahrát, projít všechny úkoly a užít si příběh, tak vám samozřejmě dohrání hry zabere času víc.

Zde vám ještě přikládáme videa obou speedrunnerů

DrTChops:

Cearadeth:

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background