background - Další možnosti příběhu v Mafii 3!
Další možnosti příběhu v Mafii 3!

Další možnosti příběhu v Mafii 3!

22. 05. 2015
Jiří Gabriel
0 obrázků
6 min čtení

Pokud jste si nepřečetli náš minulý článek, tak vám ho doporučujeme si přečíst.

Vývojářství, které má na svědomí předchůdce této hry, se stále o ničem nevyjadřuje. Několik lidí napsalo, že hra je těsně před vydáním, a měla by být dostupná v několika měsících. Ovšem tahle spekulace je v rozporu se spekulací, která říká, že se celý vývoj resetoval a začal opět v Americe. Tihle lidé se bránili argumenty, že to byla jen zástěrka pro větší očekávanost hry. Také několik lidí řeklo, že Mafia 3 vyjde jako další DLC a tím by se zvýšila prodávanost hry Mafia 2. Ovšem tahle teorie je moc nepravděpodobná, protože Mafia 2 už není tolik populární, jako před pár lety.

Další konspirace je o tom, že se vžijete do role Joea Barbara a pomstíte se všem, kteří vás zradili. Většina fanoušků se k této konspiraci přiklání a jeden vývojář hry dokonce tuto možnost potvrdil, jako jednu z nejpravděpodobnějších. Za Joea jsme si mohli zahrát už v DLC Joeova dobrodružství. Hráli jste za tuhle postavu v období, kdy byl Vito ve vězení. Ovšem by tahle možnost znamenala trochu menší klišé, když jste za tuhle postavu už jednou hráli, ale pokud bychom opravdu hráli za Joea v období pokračování příběhu Mafie 2, tak by tahle věc měla dost pozitivní vliv na prodeje a hra by mohla být stejně úspěšná, jako Mafia: The City of Lost Heaven.

Poslední konspirace je o tom, že bychom mohli hrát za Vita nebo Joea. Příběh by vyprávěl jejich mládí a celkově o tom, jak se dostali do mafie. Mohli byste se střídat mezi postavami jako v GTA V. Byly by k dispozici jiné zbraně, jiné možnosti a celkově byste mohli hrát v období, kdy ještě Joe a Vito byli teenageři. Celkově by z toho byla taková "životopisná" hra.

Který příběh je podle vás pravděpodobnější?

Pomsta Joea Barbara
Mládí Joea a Vita
Celkem hlasů: 1027
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background