background - Vychází patch a DLC do Tom Clancy´s The Division
Vychází patch a DLC do Tom Clancy´s The Division

Vychází patch a DLC do Tom Clancy´s The Division

27. 11. 2016
Ladislav Klimeš
0 obrázků
5 min čtení

S téměř pětiměsíčním zpožděním oproti původnímu plánu vychází do Tom Clancy´s The Division nové DLC: Survival a patch 1.5. Před nedávnem jsme psali, že se do hry lidé vrací a nyní se to jen potvrzuje. Hru na Steamu po vydání patche hrálo něco přes 9000 lidí, což hra nezažila od dob patche 1.3, který tu hru, co si budeme nalhávat, pořádně zabil.

Patch vylepšil optimalizaci, přidal nové zbraně, přidal nové zbraně do End Game obsahu a to například chicagský psací stroj (Thompson 1928). Dále mezi další kousky patří třeba UMP a nový revolver. S patchem do hry nepřibyly jen zbraně, ale i nová úroveň světa v Dark zone (5). Upraven byl balanc zbraní a sousta dalších vymožeností.

Patch 1.5 jako takový měl na PC cca 2 GB a je dostupný od úterka 22.11.2016 Veškeré změny najdete na tomto odkazu: http://tomclancy-thedivision.ubi.com/game/en-us/news/152-275402-16/the-division-update-15-survival-patch-notes

Survival je příběhové DLC kdy se 24 agentů musí probojovat nejenom skrz nepřítele, ale také skrz nepřízeň počasí, protože do New Yorku přišla nejhorší možná sněhová bouře. Musí najít teplé oblečení, zahřívat se a cestou snad najít havarovaný vrtulník s antivirotiky, které mohu zvrátit průběh epidemie.

Survival je možný jak PVE, tak PVP, kdy proti sobě jdou dva týmy po 12 agentech. Ti se mohou zrazovat, nebo si pomáhat a stavět tak nejistou atmosféru, kterou je The Division proslulé. Survival vychází ve stejný den, jako patch 1.5, ovšem majitelé PS4 si musí počkat až na 20. prosince.

A na závěr jedno názorové video z českého YT:

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background