background - Další datadisk pro Path of Exile
Další datadisk pro Path of Exile

Další datadisk pro Path of Exile

27. 11. 2016
Ladislav Klimeš
0 obrázků
4 min čtení

Path of Exile je velmi úspěšná F2P online diablovka od novozélandského týmu Grinding Gear Games. Pro někoho je to opravdový nástupce a pokračovaní Diabla 2, pro někoho vcelku zajímavá hra. Každopádně, i přes vcelku originální systém měny tato hra přežívá a daří se jí nadmíru dobře. Proto vychází další datadisk, tentokrát s názvem Breach.

Co nám tento datadisk přinese?

Na ostrov exulantů zaútočí potvory z jiné dimenze a na vašich hrdých a nebojácných bedrech bude jejich likvidace, co jiného, bez toho by fantasy nemohlo být. Ovšem tentokrát to nebude jen o obraně. Budete podnikat i menší nájezdy do cizích dimenzí a tam hezky pěkně likvidovat nepřítele v jeho vlastní říši.

Jedná se o takzvané Breachlords, což bude nový druh bossů. Vaším úkolem bude nejenom je zahnat, ale také se dostat do jejich dimenze a tam je dorazit. Jen tak pro jistotu. Z toho všeho samozřejmě nekouká nic jiného, než hromada expů, zbraní a dalšího vybavení.

Krom tohoto, tento datadisk přidává ještě vylepšení grafiky, optimalizaci výkonu a nový druh mikrotransakcí, který se tentokrát omezuje pouze na vzhled.

Kdo nemá rád Diablo 3, může si oblíbit POA a nový datadisk pro tuto hru jen potěší. Navíc, vychází již 2. prosince.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background