background - Ohlášeno Uncharted: The Lost Legacy – nová příběhová kampaň pro Uncharted 4
Ohlášeno Uncharted: The Lost Legacy – nová příběhová kampaň pro Uncharted 4

Ohlášeno Uncharted: The Lost Legacy – nová příběhová kampaň pro Uncharted 4

4. 12. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
4 min čtení

Na PSX bylo ohlášeno spoustu nových titulů a kromě dlouho očekávaného Last of Us 2 jsme mohli vidět i trailer na nové DLC pro Uncharted 4 – ale pozor, nečekejte jen tak nějaký balíček s obsahem – The Lost Legacy je standalone DLC s komplexní příběhovou linií, která by měla být delší než Last of Us: Left Behind (což bylo cca něco přes tři hodiny dlouhé DLC).

Hlavní postava bude očividně naše stará známá Chloe Frazer, která se představila v předchozích dílech série – jako parťák by tu měla být Nadine Ross, kterou jsme zase mohli vidět – v ne příliš pozitivní roli – v letošním Uncharted 4. Příběh by nás pak měl zavést do Indie a pátrat se bude (jak jinak) než po ztraceném pokladu.

Gameplay ukázka na letošním PSX obsahovala především lineární akci, zaměřenou na stealth (včetně odemykání zámků zlodějským způsobem). Nicméně hra by měla údajně nabídnout otevřená prostředí podobná těm v Uncharted 4 – tedy ne přesně open world, ale rozsáhlé, za sebou jdoucí lokace, kde budete mít volnost pohybu (odborně se tomu říká semi-open world).

Onu gameplay ukázku můžete vidět zde:

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background