background - Last Guardian jde konečně do prodeje
Last Guardian jde konečně do prodeje

Last Guardian jde konečně do prodeje

5. 12. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
6 min čtení

Tohle je prosím hra, o které se pořád mluvilo – aby ne, Last Guardian je titul s originálním gameplay konceptem, který měl vyjít už za éry PS3, ale tak nějak na to nedošlo (vývoj trval 9 let)... Díky bohu, Sony se nerozhodlo hru potopit a tak se po mnoha odkladech tahle krasavice konečně dostává na pulty obchodů – v Japonsku a Severní Americe už zítra, zatímco my si počkáme až do středy. Závěr tohoto roku by se dal vůbec popsat jako dohánění restů – kromě Last Guardian už vyšlo opus magnum Final Fantasy XV, které bylo také proklatě dlouho ve vývoji (10 let) a rovněž mělo původně vyjít na PS3 (tehdy ještě pod názvem Final Fantasy Versus XIII).

Jaký bude vůbec start Last Guardian? Recenzentům se hra poměrně líbí – metascore (průměrné hodnocení) je v současnosti 83%, což není vůbec špatné. O reakcích hráčů budou vypovídat až čísla z prodejů za větší časové období, nicméně soudě podle sociálních sítí se hra zatím líbí (nepočítám reakce od milovníků platforem, na které tato hra nevyšla). Někteří lidé už měli to štěstí, že si LG mohli zahrát v předstihu.

Jediným negativem zůstává ne příliš vyvedená optimalizace – nicméně ne nijak katastrofální – podle analýzy Digital Foundry trpí hra občasnými FPS dropy a to i na PS4 Pro verzi, naštěstí by zrovna tohle měl řešit patch – bohužel nedotažené optimalizace jsou tak trochu známka naší doby, vzpomeňme na nedávno vydanou hru Dishonored 2, která mimo jiné trpěla špatnou odezvou na pohyb myši. Díky bohu, ani v případě Last Guardian, ani v případě Dishonored 2 nejsou tyhle chyby tak rozsáhlé, aby vám to zkazilo zážitek z hraní, ale bylo by nám lépe bez nich.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background